zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Kontakt / Salon firmowy

Salon firmowy

Studio Mebli Kuchennych o powierzchni 360m2 znajduje się w centrum miasta Poręba przy drodze krajowej nr. 78 łączącej Katowice z Kielcami. Wystawione w nim są ekspozycje mebli kuchennych z zastosowaniem rożnych frontów, kuchennego wyposażenia dodatkowego, oświetlenia i sprzętu AGD.

Można w nim zobaczyć i wybrać właściwy dla siebie styl i kształt kuchni, oraz porównać go przy zastosowaniu różnych materiałów. Można tu znaleźć kuchnie z drewna litego (masyw), fornirowane, lakierowane na wysoki połysk w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, z frontami MDF, a także wykonane z fantazyjnych płyt laminowanych.

Kuchnie na ekspozycji wyposażone są w różnego rodzaju blaty co pomaga klientowi w dokonaniu najwłaściwszego dla siebie wyboru. Są to blaty z granitu, rausolidu, oklejone laminatem HPL, oraz o różnych grubościach standardowe blaty kuchenne w szerokiej kolorystyce.
Profesjonalna obsługa pomaga klientom dokonać wyboru stylu kuchni. Pomagają w tym przygotowywane komputerowo projekty i kalkulacje cenowe. Ponadto pracownicy salonu służą fachowym doradztwem, oraz pomagają w wyborze sprzętu AGD.

Salon firmowy - Studio Mebli Kuchennych

ul. Fabryczna 1
42 - 480 Poręba (śląskie)

  +48 32 67 72 515
  +48 32 67 72 552
 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 9 - 17
Sobota: studio czynne tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

LIMBA © 2023. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych | Meble gabinetowe - producent | Systemy gabinetowe | Meble recepcyjne | Meble sklepowe producent | Meble konferencyjne Śląsk