zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble recepcyjne

Meble recepcyjne

Dostępne w naszej ofercie dla Katowic i okolic lady recepcyjne to propozycja dla przedsiębiorców, którzy rozumieją wagę dobrego pierwszego wrażenia. Znajdujące się w reprezentacyjnej części obiektu meble stanowią swoistą wizytówkę. Świadczą o prestiżu firm. Jednocześnie powinny nasuwać skojarzenie z branżą. Dlatego mogą zawierać nazwę przedsiębiorstwa, logo, slogan reklamowy bądź barwy firmowe.

Jako producent dbamy, aby wykonane przez nas lady recepcyjne wyróżniał ciekawy design poszczególnych elementów, ale również troszczymy się o ich wytrzymałość i wysoką funkcjonalność. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dysponujemy gotowymi projektami, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wzbogacamy o indywidualne akcenty, jak też przygotowujemy autorskie meble na życzenie Klienta, odznaczające się unikalną konstrukcją.

Meble recepcyjne na zamówienie w Katowicach

Na indywidualne zamówienie wykonujemy meble recepcyjne dla klientów z Katowic i innych miejscowości regionu. Nasze wyroby to zawsze gwarancja wysokiej odporności mechanicznej, estetycznego wyglądu i najwyższej funkcjonalności. To wszystko sprawia, że produkty LIMBA z tej kategorii zdobią pomieszczenia reprezentacyjne wielu firm z województwa śląskiego już od lat. Dzięki dużemu wyborowi materiałów i kolorów wykończenia bez problemu dostosują Państwo wyposażenie naszej produkcji do estetyki wnętrza. 

Lady jako stanowiska obsługi Klienta, są istotnym elementem wystroju pomieszczeń usługowych.

Stanowią wizytówkę przedsiębiorstwa i odpowiadają za pierwsze wrażenie Klienta, mogące zaważyć na jego ogólnym stosunku do miejsca, w którym się znajduje.

Aby pierwsze wrażenie było zawsze pozytywne, proponujemy Państwu lady recepcyjne marki LIMBA wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o detal i wykończenie. Wykorzystujemy drewno, płytę MDF, metal, szkło w dowolnych konfiguracjach. Opracowujemy koncepcje opierając się na pomysłach i pragnieniach Klientów, wykorzystując przy tym wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej oraz aktualne trendy.

Lady recepcyjne Katowice

Jako producent lad recepcyjnych dbamy o zagwarantowanie użytkownikom jak najwyższej ich funkcjonalności. Meble te stanowią bowiem stanowisko pracy dla osób, które jako pierwsze mają kontakt z Klientem, po przekroczeniu przez niego progu przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego powinny być skonstruowane w taki sposób, aby ułatwiać obsługę Klientów osobom z recepcji. Wykorzystujemy różnorodne konfiguracje szafek i szuflad w wielu układach. Umiejętnie manewrujemy wysokością blatu – z jednej strony zapewniając bezpieczeństwo wszelkich informacji i dokumentów znajdujących się po stronie recepcjonistów, z drugiej strony tworząc wolne przestrzenie, które  ułatwiają kontakt i obsługę Klientów.

 meble recepcyjne

Lady LIMBA charakteryzują się:

  • elegancją i wysmakowaniem
  • nowoczesnym wzornictwem
  • łączeniem różnego typu materiałów
  • przemyślaną i funkcjonalną konstrukcją
  • innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie oświetlenia.

LIMBA wykonuje lady recepcyjne pod indywidualne zamówienie, z wykorzystaniem dowolnie wybranych surowców i technologii. Będąc producentem dbamy o stworzenie możliwości wyboru odpowiedniej kolorystyki, faktury  i struktury materiału. Zabiegamy również o dopasowanie konstrukcji mebla do wielkości oraz układu wnętrza.

Zapraszamy do odwiedzenia działu REALIZACJE/RECEPCJA i do zapoznania się ze ukończonymi projekami. Umieściliśmy w portfolio lady i inne meble recepcyjne wykonane dla przedsiębiorstw z Katowic, Bytomia, Zawiercia, Krakowa i innych miast Śląska. Przyjmujemy również zlecenia od osób z innych regionów kraju, zainteresowanych naszą ofertą.

LIMBA © 2023. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych | Meble gabinetowe - producent | Systemy gabinetowe | Meble recepcyjne | Meble sklepowe producent | Meble konferencyjne Śląsk