zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble sklepowe - Katowice, Śląsk

Meble sklepowe - Katowice, Śląsk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców, zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter kompleksowy. Dlatego też w asortymencie znajdują się również zaprojektowane z troską o każdy detal meble sklepowe na wymiar. Jako ich producent gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wyrobów. Wyróżniają się na rynku nie tylko świetnie przemyślanym designem, ale także trwałością. Dzięki temu mają one bardzo uniwersalne zastosowanie – a to oczywiście ogromna zaleta. Klientów zainteresowanych zakupem wyposażenia do sklepu serdecznie zachęcamy do kontaktu. Doświadczeni doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne, przygotują szczegółowy kosztorys i pomogą wybrać optymalną propozycję. Swoje usługi świadczymy na terenie Katowic, Śląska i całego kraju!

Meble sklepowe na wymiar Katowice, Śląsk - producent LIMBA

To funkcjonalne meble sklepowe projektowane zgodnie z zasadami ergonomii pracy. W ofercie producenta LIMBA znajdują się wszelkiego rodzaju lady i regały stosowane jako wyposażenie pomieszczeń handlowych. Proponujemy Państwu szeroki wybór materiałów, kolorów i kształtów wyrobów oraz wiele opcji dodatkowych, takich jak: zdobienia elementami szklanymi i aluminiowymi malowanymi proszkowo czy dodatkowe wzmocnienia półek. Nasze produkty specjalistyczne - w tym przede wszystkim modele serii LIMBA - są wielofunkcyjne, uniwersalne i trwałe.

Oprócz wykonania mebli na wymiar, proponujemy Państwu także kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji sklepowych wnętrz, a także odpowiedniego eksponowania towaru. To ważne dla każdego, kto w świadomy sposób wykorzystuje marketingowe prawidła do utrzymania wysokiego wskaźnika konwersji czy też do przyciągania nowych Klientów. Szczególnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z realizacjami, które mieliśmy okazję już wykonać. To wiele pomysłów i ciekawych rozwiązań dla handlu i dla bezpośredniej obsługi. Nasze meble sklepowe na wymiar to najlepsza gwarancja pełnego sukcesu w sprzedaży dowolnych artykułów!

Co jest dla nas najważniejsze? Na pewno gwarancja dobrze wykonanego zadania i pełna satysfakcja odbiorców. Właśnie dzięki temu przez lata trwamy na rynku jako branżowi specjaliści, którym warto naprawdę zaufać. Jesteśmy producentem mebli sklepowych na wymiar działającym nie tylko na terenie Katowic, Śląska, ale również w całej Polsce. A naszym Klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają efektywne gospodarowanie miejscem magazynowym, wystawowym oraz obsługowym.

meble sklepowe producent

Meble sklepowe Śląsk, Katowice - na wymiar

Nasza oferta to kompleksowy zestaw usług, poczynając od zaplanowania zabudowy, a na samym wykonaniu mebli sklepowych na wymiar kończąc. Dzięki temu już od pierwszych chwil bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa potrzeby branżowe czy te wynikające bezpośrednio z charakterystyki pracy. W swoich pomysłach łączymy wygodę i komfort użytkowania z niezwykle istotnymi wymaganiami związanymi z bezpieczeństwem czy zasadami nowoczesnego marketingu. Jesteśmy doświadczonymi producentami wyposażenia do sklepów i doskonale znanym potrzeby osób prowadzących taką działalność. Stawiamy na jakość i współpracę, a naszym celem jest Państwa satysfakcja z naszych koncepcji i dostarczonych rozwiązań.

Zaufało nam już wielu Klientów nie tylko z terenu Katowic, Śląska, ale też z pozostałych województw Polski. Od lat jesteśmy gwarancją jakości i szczególnej dbałości o detale. 

Uważamy, że warto współpracować z najlepszymi. Jako producent, oferujący od wielu lat meble sklepowe na wymiar, gwarantujemy najwyższą jakość.

Meble do ekspozycji sklepowych towarów - Śląsk, Katowice

Dużą uwagę zwracamy na funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Planując ekspozycję towaru, trzeba zadbać zarówno o jego atrakcyjny wygląd, jak i bezpieczeństwo. Produkowane przez nas na Śląsku meble sklepowe są przede wszystkim solidne i wyposażone w półki o dużym udźwigu. Stawiamy na materiały, które wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia i przez wiele lat pozostaną w idealnym stanie. Regały do sklepów można wykonać na wymiar, maksymalnie dopasowując je do posiadanej przestrzeni i planu ekspozycji. Umożliwiają łatwe, intuicyjne ustawienie towaru oraz zaprezentowanie go w taki sposób, by każdy szybko znalazł to, czego szuka. Sprzedajemy także nowoczesne i klasyczne lady do obsługi klienta, wygodne zarówno z perspektywy konsumenta, jak i obsługującego go pracownika. Nasze meble sklepowe na wymiar w Katowicach i wielu innych miastach w całej Polsce cieszą się dobrą opinią wśród przedsiębiorców prowadzących małe i duże sklepy.

Producent mebli sklepowych na wymiar Katowice, Śląsk

Dla przedstawicieli branży handlowej ze Śląska przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, którą zawsze dostosowujemy indywidualnie do każdego klienta. Wysokiej klasy meble sklepowe na wymiar, które sprzedajemy jako producent na Śląsku, pozwolą Państwu zaaranżować nawet niewielką przestrzeń w sposób funkcjonalny i estetyczny. Proponujemy wyłącznie produkty specjalistyczne, wykonane z solidnych, atestowanych materiałów i przeznaczone do użytku komercyjnego. Zachęcamy także do sprawdzenia galerii naszych dotychczasowych realizacji, która stanowi świetną inspirację w trakcie omawiania projektu z doradcą LIMBA. Wśród nowoczesnych i klasycznych kolekcji mebli sklepowych każdy znajdzie propozycje odpowiednie dla siebie. W ramach usługi wykonamy je na wskazany wymiar.

 

Aby zapoznać się z pełną listą naszych Klientów oraz ze wszystkimi dotychczasowymi realizacjami, zapraszamy do obejrzenia zdjęć w dziale REALIZACJE/SKLEP.

LIMBA © 2023. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych | Meble gabinetowe - producent | Systemy gabinetowe | Meble recepcyjne | Meble sklepowe producent | Meble konferencyjne Śląsk