zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble sklepowe

Meble sklepowe

Meble sklepowe - producent LIMBA

To funkcjonalne lady i regały sklepowe projektowane zgodnie z zasadami ergonomii pracy.

W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju meble stosowane jako wyposażenie pomieszczeń handlowych. Proponujemy Państwu szeroki wybór materiałów, kolorów i kształtów mebli oraz wiele opcji dodatkowych, takich jak: zdobienia elementami szklanymi i aluminiowymi malowanymi proszkowo czy dodatkowe wzmocnienia półek. Meble sklepowe LIMBA są wielofunkcyjne, uniwersalne i trwałe.

Oprócz wykonania mebli, proponujemy Państwu także kompleksowe usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, a także odpowiedniego eksponowania towaru. To ważne dla każdego, kto w świadomy sposób wykorzystuje marketingowe prawidła do utrzymania wysokiego wskaźnika konwersji czy też do przyciągania nowych Klientów. Szczególnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z realizacjami, które mieliśmy okazję już wykonać. To wiele pomysłów i ciekawych rozwiązań dla handlu i dla bezpośredniej obsługi.

Co jest dla nas najważniejsze? Na pewno gwarancja dobrze wykonanego zadania i pełna satysfakcja odbiorców. Właśnie dzięki temu przez lata trwamy na rynku jako branżowi specjaliści, którym warto naprawdę zaufać. Jesteśmy producentem mebli działającym nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale również w całej Polsce. A naszym Klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają efektywne gospodarowanie miejscem magazynowym, wystawowym oraz obsługowym.

Meble sklepowe Śląsk

Nasza oferta to kompleksowy zestaw usług, poczynając od zaplanowania zabudowy, a na samym wykonaniu mebli sklepowych kończąc. Dzięki temu już od pierwszych chwil bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa potrzeby branżowe czy te wynikające bezpośrednio z charakterystyki pracy. W swoich pomysłach łączymy wygodę i komfort użytkowania z niezwykle istotnymi wymaganiami związanymi z bezpieczeństwem czy zasadami nowoczesnego marketingu. Stawiamy na jakość i współpracę, a naszym celem jest Państwa satysfakcja z naszych koncepcji i dostarczonych rozwiązań.

Zaufało nam już wielu Klientów nie tylko z terenu Śląska, ale też z pozostałych województw Polski. Od lat jesteśmy gwarancją jakości i szczególnej dbałości o detale. 

Uważamy, że warto współpracować z najlepszymi. Jako producent, oferujący od wielu lat meble sklepowe, gwarantujemy najwyższą jakość.

Aby zapoznać się z pełną listą naszych Klientów oraz ze wszystkimi dotychczasowymi realizacjami, zapraszamy do obejrzenia zdjęć w dziale REALIZACJE/SKLEP.

LIMBA © 2021. Projektowanie stron: Intracom.pl