zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble biurowe

Meble biurowe

Producent LIMBA

Zaprojektowana przez firmę LIMBA seria mebli biurowych łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, zapewniając komfortowe wyposażenia wnętrz przedsiębiorstw. Głównym naszym celem jest stworzenie konstrukcji odpowiadających wymaganiom Klienta biznesowego. Jako producent mebli biurowych bierzemy pod uwagę zasady ergonomii, wymogi funkcjonalności oraz wartości estetyczne.  Wszystkie konstrukcje zaprojektowane są z myślą o wygodzie użytkowników oraz konkretnym przeznaczeniu.

Meble biurowe na wymiar

Będąc producentem mebli biurowych musimy uwzględnić specyficzne potrzeby tego segmentu odbiorców. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia dedykowane do sal konferencyjnych, gabinetów menadżerskich, czy przestrzeni typu open space. Nasze szafki, szafy i biurka posiadają liczne udogodnienia, umożliwiające odpowiednie segregowanie i przechowywanie dokumentów. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest także bezpieczne przetrzymywanie i użytkowanie sprzętu biurowego. Troszczymy się również o zapewnienie odpowiedniej komunikacji w pomieszczeniu. Wszystkie meble gabinetowe wykonujemy pod konkretne wymiary pomieszczenia, co gwarantuje ich swobodne użytkowanie.

W skład oferty wchodzą m.in.:

  • szafy i regały o różnych wysokościach,
  • biurka o różnych kształtach i na różnych stelażach,
  • ścianki działowe,
  • dodatkowe miejsca dla klientów.

Dopracowane projekty i dbałość o wykończenie powodują, że meble biurowe LIMBA na zaamówienie stanowią doskonałą podstawę do aranżacji wszelkich pomieszczeń biurowych. Jako producent zabiegamy o zastosowanie w naszych konstrukcjach rozwiązań, które będą odpowiednie pod kątem funkcjonalności, rozmiarów oraz wyglądu. Staramy się dostosować wygląd gotowych szafek, regałów i innych elementów wyposażenia do panującego bądź planowanego wystroju wnętrza. Jesteśmy w stanie przygotować zestawy łączące różne odcienie w dowolnych konfiguracjach kolorystycznych. Stosujemy najlepsze materiały i umiejętnie łączymy je ze sobą, co wpływa na osiągnięcie ciekawego i unikalnego designu.

Aby zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami producenta mebli LIMBA, zapraszamy do działu REALIZACJE/BIURO, w którym znajdują się galerie zdjęć z gotowymi aranżacjami. Przedstawiają efekty naszej pracy. Stworzyliśmy galerię pragnąc przedstawić rzeczywiste rezultaty naszej produkcji i pomóc w podjęciu decyzji. Zamieszczone fotografie mogą być inspiracją do zaplanowania własnej aranżacji sali konferencyjnej, pokoi pracowniczych i gabinetów.

Pragnąc zapoznać się ze szczegółami oferty bądź dokonać zlecenia, zachęcamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego oraz osobistego. Siedziba naszej firmy mieści się w Porębie nieopodal Zawiercia. Lokalizacja sprawia, że przyjmujemy liczne zlecenia z terenu Katowic oraz całego Śląska. Nie ograniczamy się tylko do tego regionu i chętnie podejmujemy się wykonania mebli biurowych dla Klientów z całej Polski. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z sektora małych, średnich i dużych firm oraz z różnych branż.

LIMBA © 2021. Projektowanie stron: Intracom.pl