zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble pracownicze

Meble pracownicze

Produkując meble pracownicze zwracamy uwagę na przyszłych użytkowników naszych konstrukcji. Właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do ergonomii. Pragniemy, aby zaproponowane przez nas rozwiązania zapewniały jak najbardziej komfortowe warunki. Ich zadaniem jest także zagwarantowanie właściwej komunikacji w pomieszczeniu oraz umożliwienie przyjęcia odpowiedniej postawy podczas pracy. Ponadto zabiegamy także, aby nasze konstrukcje spełniały powierzone im zadania. Szafy, szafki i biurka zaopatrujemy w liczne udogodnienia. Dbamy, aby meble pracownicze miały odpowiedni układ szafek i szuflad, co ułatwia przechowywanie i segregowanie dokumentów.

Meble pracownicze marki LIMBA odznaczają się świeżym designem, wysoką funkcjonalnością i zastosowaniem trwałych materiałów.

Projektujemy konstrukcje dostosowane do różnych typów pomieszczeń.  Wykonujemy ciekawe komplety dedykowane do otwartych wnętrz typu open space. Uwzględniamy przy tym indywidualne potrzeby każdego pracownika, dzięki czemu możliwe jest stworzenie komfortowych stanowisk, zwiększających wydajność zespołu. Wykonujemy również wyposażenie dla mniejszych pokoi, sekretariatów, gabinetów menadżerskich, itp. Wykorzystujemy najlepsze materiały, mając na uwadze jak najwyższą jakość i estetykę gotowych produktów. Dobre gatunkowo rozwiązania wpływają korzystnie także na użytkowanie wyposażenia, zapewniając jego dłużą żywotność.

Jako producent mebli pracowniczych przygotowujemy:

  • regały i szafy o różnych wysokościach, uwzględniając potrzeby Klientów,
  • biurka w zróżnicowanych kształtach,
  • ścianki działowe,
  • miejsca dla klientów.

Pracujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w roli producenta mebli oraz z poszanowaniem dla ogromnej tradycji ciesielskiej rzemiosła. Zawsze staramy się wprowadzać nowe trendy oraz atrakcyjne rozwiązania techniczne, które zwiększają funkcjonalność oferowanych rozwiązań. Z uwagą śledzimy nowinki branżowe i gdy jest to możliwe wprowadzamy je w życie. Nie podejmujemy samodzielnie decyzji. Konsultujemy nasze plany i przebieg prac z Klientami, zapewniając zawsze bieżącą i rzetelną informację.

LIMBA © 2023. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych | Meble gabinetowe - producent | Systemy gabinetowe | Meble recepcyjne | Meble sklepowe producent | Meble konferencyjne Śląsk