zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble konferencyjne

Meble konferencyjne

Meble konferencyjne Śląsk LIMBA

Oferta mebli konferencyjnych marki LIMBA to bogaty wybór wygodnych i zapewniających komfort użytkowania krzeseł oraz stołów przeznaczonych do dużych przestrzeni jak i mniejszych pokoi, w których często odbywają się spotkania i narady. W takich miejscach najważniejszą cechą dobrych mebli jest solidność i wytrzymałość oraz ponadczasowa forma.

Meble konferencyjne LIMBA są wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów, które gwarantują ich niezmienny wygląd przez wiele lat , nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Proponowane przez nas rozwiązania przygotowane są przy uwzględnieniu zasad ergonomii i funkcjonalności, dlatego też stoły konferencyjne marki LIMBA posiadają prostą i trwałą konstrukcję opartą o stelaże metalowe oraz te wykonane z płyty meblowej, zapewniającą użytkownikowi naturalną pozycję ciała podczas siedzenia. Dodatkowo opcja wyboru rodzaju blatu (blaty o gr. 25mm, 36mm, a także blaty klejone wielowarstwowe z widocznym boniowaniem tzw ‘sandwich’ lub z elementami ze szkła hartowanego) pozwala na urozmaicenie wyglądu zestawu oraz wpływa na podniesienie jego estetyki.

meble konferencyjne

W Firmie LIMBA oferujemy Państwu meble:

  • wykonane w różnych technologiach
  • w szerokiej gamie kolorystycznej
  • w różnorodnych kształtach
  • z możliwością dowolnej konfiguracji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami w kategorii mebli konferencyjnych oraz z pozostałą ofertą najlepszego na Śląsku producenta mebli.

 

LIMBA © 2021. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych Meble gabinetowe - producent Systemy gabinetowe Meble recepcyjne Meble sklepowe - producent Meble konferencyjne - Śląsk