zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble konferencyjne Śląsk

Meble konferencyjne Śląsk

Meble konferencyjne Śląsk LIMBA

Szeroka oferta mebli konferencyjnych marki LIMBA to bogaty wybór wygodnych i zapewniających komfort użytkowania krzeseł oraz stołów przeznaczonych do dużych przestrzeni jak i mniejszych pokoi, w których często odbywają się spotkania i narady. W takich miejscach najważniejszą cechą dobrych wyrobów jest solidność i wytrzymałość oraz ponadczasowa forma.

Meble konferencyjne LIMBA są wykonane z trwałych i odpornych na zniszczenia materiałów, które gwarantują ich niezmienny wygląd przez wiele lat , nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Proponowane przez nas rozwiązania przygotowane są przy uwzględnieniu zasad ergonomii i funkcjonalności, dlatego też stoły konferencyjne marki LIMBA posiadają prostą i trwałą konstrukcję opartą o stelaże metalowe oraz te wykonane z płyty meblowej, zapewniającą użytkownikowi naturalną pozycję ciała podczas siedzenia. Dodatkowo opcja wyboru rodzaju blatu (blaty o gr. 25mm, 36mm, a także blaty klejone wielowarstwowe z widocznym boniowaniem tzw ‘sandwich’ lub z elementami ze szkła hartowanego) pozwala na urozmaicenie wyglądu zestawu oraz wpływa na podniesienie jego estetyki.

meble konferencyjne

W Firmie LIMBA oferujemy Państwu meble:

  • wykonane w różnych technologiach
  • w szerokiej gamie kolorystycznej
  • w różnorodnych kształtach
  • z możliwością dowolnej konfiguracji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami w kategorii mebli konferencyjnych oraz z pozostałą ofertą najlepszego na Śląsku producenta mebli.

 

Stylowe i funkcjonalne meble konferencyjne Śląsk

Wygodne krzesła z ergonomicznymi oparciami i minimalistyczne stoły z solidnymi blatami to tylko część naszych propozycji! W ofercie mamy też wypoczynkowe meble konferencyjne, w tym tapicerowane fotele i kanapy o nowoczesnej stylistyce. Takie wyroby świetnie sprawdzą się na mniej formalne spotkanie z klientem przy kawie. Można je wykorzystać też w przestronnym gabinecie szefa czy w recepcji, jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla odwiedzających firmę gości. Zachęcamy do skorzystania z rozbudowanej oferty LIMBA, która pozwoli Państwu zaaranżować reprezentacyjną przestrzeń w sposób funkcjonalny i komfortowy dla wszystkich użytkowników. 

Od wielu lat produkujemy meble konferencyjne dla klientów ze Śląska, którzy poszukują produktów solidnych i jednocześnie bardzo estetycznych. W końcu sala spotkań w firmie jest miejscem reprezentacyjnym, w którym organizowane są spotkania biznesowe z kontrahentami. W katalogu mamy duży wybór komfortowych, świetnie wyprofilowanych siedzisk, a także stołów o zróżnicowanych wymiarach i kształtach blatów. Wyroby LIMBA to zawsze gwarancja satysfakcji, wykonujemy je dla Państwa na zamówienie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby projektu.

LIMBA © 2023. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych | Meble gabinetowe - producent | Systemy gabinetowe | Meble recepcyjne | Meble sklepowe producent | Meble konferencyjne Śląsk