zobacz katalog zobacz realizacje
Strona główna / Limba / Oferta / Meble kuchenne

Meble kuchenne

Producent mebli kuchennych pod wymiar

Przedsiębiorstwo Limba z siedzibą główną w Porębie nieopodal Zawiercia oferuje kompleksowe usługi w zakresie produkcji mebli kuchennych. Tworzymy projekty, które  intrygują swoim wyglądem, a pod względem technicznym – zachwycają funkcjonalnością. Zestawienie tradycyjnego kunsztu i stylu rzemiosła ciesielskiego z nowoczesną technologią oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi pozwala stworzyć idealne wyposażenie wnętrza. Dzięki naszym produktom każda kuchnia zyska nowy blask.

Meble kuchenne marki LIMBA wyróżnia trwałość i funkcjonalizm w połączeniu z unikalnym designem.

Jako producent jesteśmy elastyczni i możemy spełnić nawet najbardziej wyrafinowane wymagania naszych Klientów. Wykonujemy meble kuchenne na wymiar tradycyjne i rustykalne, jak i zestawy utrzymane w nowoczesnej stylistyce, stosując doskonałej jakości tworzywa sztuczne, metal i szkło. Konstrukcje wykonujemy zgodnie z indywidualnym zamówieniem i życzeniem Klienta. Konsultujemy się w celu poznania gustów oraz potrzeb przyszłych użytkowników. Jednocześnie mamy na uwadze ogólne zasady, stosowane przy tworzeniu zabudowy do kuchni.

Meble kuchenne pod wymiar Katowice

Nasi doradcy i projektanci pomogą Państwu urzeczywistnić wizję idealnej kuchni w przygotowanym według Państwa wytycznych projekcie architektonicznym lub też sami zaproponują najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie będą mieli na uwadze możliwości lokalowe, a także wyznaczony przez Państwa budżet. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu pozwala nam działać zgodnie z wyznaczonym harmonogramem prac.

Wszystkim naszym Klientom służymy pomocą w aranżacji wnętrz kuchennych, doborze i rozmieszczeniu oświetlenia oraz w wyborze najbardziej ergonomicznych i przydatnych rozwiązań. Troszczymy się także o dostosowanie naszych propozycji do zakresu zastosowań. Pomieszczenie kuchenne w miejscu pracy działa na nieco odmiennych zasadach niż w obiektach mieszkalnych. Dlatego nastawiamy się głównie na stworzenie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania dużej ilości zapasów (np. opakowań cukru, mąki, makaronów itp.) oraz sztućców, talerzy, misek, kubków i filiżanek. Wyposażamy meble kuchenne na wymiar w duże i łatwe w utrzymaniu czystości blaty. Często tworzymy specjalne miejsce (także pod zabudowę) na zmywarki i lodówki. W kuchniach na wymiar pracowniczych unikamy raczej wprowadzania piekarników, które z reguły zastępują mikrofalówki. Jako doświadczony producent przyjmujemy także zlecenia od klientów indywidualnych.

Pozostawiamy Państwu pełną decyzyjność w kwestii materiałów,  umożliwiając sprowadzenie wszelkich dostępnych surowców osiągalnych na rynku europejskim i światowym.

meble kuchenne pod wymiar katowice

Technologie i materiały wykorzystywane w meblach kuchennych LIMBA:

  • fronty wykonywane z masywu, fronty lakierowane, oklejane folią PVC, z płyt laminowanych, fronty akrylowe, szklane (np. lacobel),
  • blaty wykonywane w technologii laminatów HPL, blaty akrylowe, granitowe, drewniane oraz postformingowe,
  • grafiki stosowane na szkle hartowanym o różnorodnych tematykach,
  • bogata organizacja wewnętrzna oparta na technologii akcesoriów firmy BLUM,
  • zastosowanie nowoczesnych oświetleń.

Zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami kuchennymi wykonanymi przez producenta mebli na wymiar wysokiej jakości LIMBA. Portfolio prezentuje rezultaty naszych prac, których podjęliśmy się na terenie Katowic, wokół, a także innych obszarów Śląska. Chętnie przyjmujemy zlecenia od Klientów z innych regionów kraju.

 

 

LIMBA © 2021. Projektowanie stron: Intracom.pl

Producent mebli hotelowych Meble gabinetowe - producent Systemy gabinetowe Meble recepcyjne Meble sklepowe - producent Meble konferencyjne - Śląsk